Shopping cart
0.00₺

Yalınayak ayakkabılarla masa tenisi: hızlı, etkili, performans arttırıcı!

Masa tenisi sadece beyinlerle değil ayaklarla da oynanır.

Ayakkabılar günlük hayatta elbette bir mesele haline geldi – ve özellikle sporda. Bir masa tenisi maçında kalın bir tabanda hareket etmeme fikri birçok kişiye garip gelebilir. Leguano GmbH’nin Alman masa tenisinde lider çevrimiçi platform olan myTischtennis.de ile işbirliği, yalınayak oyunların çok etkili, hızlı ve performans artırıcı olduğunu gösteriyor.

Kristin Lang gibi, b. Leguano yalınayak ayakkabılarla oynama hissi yaşayan Silbereisen

“Leguanos bana yepyeni bir his veriyor!” Ayakkabının esnekliği bana daha fazla egzersiz veriyor ve masa tenisi oynarken otomatik olarak masanın üstüne yerleştiriliyor. Bu, leguano için mükemmel bir destek seviyesi. biraz daha hızlı ve ben daha erken topa gidiyorum. “

Avrupa unvanı için yalınayak ayakkabı

Temmuz 2016’dan beri leguano yalınayak ayakkabılarla eğiten ve oynayan Kristin Lang, aynı yıl 23 Ekim’de Budapeşte’de Sabine Kışıyla birlikte İkili Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası’nı kazandı. Alman final düelloda, rüyalar ekibi Berlin Olimpiyat ikilisi Petrissa Solja ve Shan Xiaona ile 4: 3’e kaldı. Lang, Mart 2016’da single olarak Alman Şampiyonasını kazanmıştı. Ayrıca 2018’de kadınlarda yeni ortağı Nina Mittelham ile kazandığı Avrupa unvanını iki katına çıkardı.

Başarı hikayesi devam ediyor

2019 yılı iyi başladı: Kristin Lang ve takımı SV DJK Kolbermoor 2018’den takımı ilk kez Alman şampiyonu olduktan sonra, takım şu anda kupayı kazandı: 5 Ocak’ta Berlin’de Final Four’u kazandı ve Kupayı izledi Yukarı Bavyera’yı getirdim. Garant, Kristin Lang’di – her zamanki gibi yalınayak ayakkabılarla.

Wetzlar’da 87. Alman Şampiyonasında Bronz

Tekli iki bronz madalya ile Alman Şampiyonası Kristin Lang için 1 – 3 arasında iki katına çıktı. Mart 2019, Wetzlar’da. “Ne yazık ki hafta sonu burada en iyi performansımı alamadım, bu yüzden“ sadece ”iki 3. yerden çıktı” dedi. Bu özeleştiriden bağımsız olarak: Bu harika bir başarı ve yıl henüz bitmedi! Ve belki de bu teselli edici olur: Kristin Lang, Şubat sonunda oyların% 54,5’i ile 2018 yılının oyuncusu olarak seçildi: İlk kız, Alman Takım Şampiyonası ve çifte Avrupa şampiyonluğunun doğduğu mükemmel bir yılın ardından Lang, 2010’dan bu yana ikinci olacak. İnternet kullanıcıları önceki yıllarda olduğu gibi Alman Masa Tenisi Birliği, JOOLA ve myTischtennis’in lehine oy kullandı.

 

Open chat