Shopping cart
0.00₺

Soğuk mevsimde kaslarınızı ve yalınayak ayakkabılarla duruşunuzu nasıl geliştirirsiniz

Çoğu insan dünyanın çeşitli yerlerinde ayakkabılar giyiyor, sahilde yalınayak, parkta piknik yapıyor, duş alıyor ya da yatakta dolaşıyor. Hayatı doğal bir şekilde geçiren – yalınayak – yılın her döneminde aynı soruyla karşı karşıya kalanlar: kışın yalınayak – bu mümkün mü? Evet, işe yarıyor! Siz hareket halindeyken elektrik santrali ayağını tamamen kendiliğinden ısıtır.

Kışın yalınayak ayakkabı

Neden yalınayak ayakkabı kışın bile serin

 Çıplak ayakla yürümek ılık ayak parmakları yapar 
 Her adımda ayak refleksoloji masajı 
 Doğal ayak iklimi 
 Ayak parmaklarından ve korunmadan 
kurtulma ● Ayak kaslarını isteme 
 Kalın yerine ısınma

Kışın yalınayak

Kışın yalınayak yürümek – ilk başta tuhaf geliyor çünkü çoğu insan için fikir bir çelişki gibi görünüyor. Daha yakından inceleme, bu mantıklı! Bunun için ne konuşuyor? Hadi yalınayak gidelim, ayaklarımızın kasları çalışmalı ve böylece ısı üretir, yani: yalınayak yürümek sıcak ayak parmakları yapar, ayak zindeliği yükselir ve santral ayağı ısınır!

Kış hissi yalınayak hissiyle buluşuyor

Leguano yalınayak ayakkabılarla yalınayak hissi yaşamış herkes bunu bilir: benzersiz duygu. Tıpkı bir refleksoloji masajı gibi, ayak tabanları hassaslaştırılır, uyarılır ve yüzey her adımda hissedilir. Neredeyse hiç kimsenin artık özlemeyeceği, denemiş bir deneyim. Doğada yürüdüğünden beri beden ve zihin için bir vurgu haline gelir.

Kışın soğuk ayaklara karşı yalınayak ayakkabı ile

Kışın, ayaklarımız genellikle su geçirmez ve her türlü hava koşulunda hava koşullarında olan ayakkabılara sıkışır. Kulağa pratik geliyor. Ancak, bunun hakkında düşünen herkes, ayaklarımızın aynı anda nefes alamayacağının farkındadır. Basitçe söylemek gerekirse, ayaklar sonunda terlemeye başlayacak, ısı ve yoğuşma nemi kaçmayacak ve ayaklar havalandırılmayacaktır. leguano yalınayak ayakkabılar su geçirmez değildir, ancak iyi bir sebepten dolayı: ayak iklimi doğal kalmalı ve hava geçirgen olmalıdır.

Çıplak ayakla hayata geçen, daraltılamaz. Ayak özgürlüğü ayrıca yalınayak jargonunda buna denir. Bu nedenle, yalınayak ayakkabıların üretiminde, ön ayak bölgesinde, ayak parmaklarının harekete aktif olarak katılabilmesi için yeterli alan olmasına özellikle dikkat edilir. Çekinmeyin ve tasarruf edin.

Santral ayağı

Santral ayağı

Kışın sürekli ayakları ile mücadele eden herkes olağan numaralarını bilir: kalın yünlü çoraplar giyin, yere gelin ya da eski sıcak su şişesini alın. Dışarıdan giysilerle ya da ısıtmayla ısı üretmek için ya da sadece içerden hareketle seçim yapabiliriz. Kışın yalınayak ya da günlük yaşama karşı yalınayak yürüyen herkes kendi elektrik santralini kendi başına ısıtabilir – sürdürülebilir ve kaynakları koruyabilir!

 

* Not: Yalınayak ayakkabılar korumalı yalınayak yürümeye izin verir ve böylece yürüme konusunda yalın ayak hissi verir. Ayakkabıya rağmen yarı çıplak ayakla hissetme. Yalınayak bir ayakkabının çoraplarla birlikte giyilip giyilmemesi size bağlıdır.

KNEIPP kar yağışı

Sabine oldukça cesur. Taze karla birlikte Schneewaten! KNEIPP’e geri dönen naturopatik bir yöntem. Sabine denemek, neyin iyi olduğu ve neye engel olunacağını açıklıyor, Sabine YouTube videolarında şöyle açıklıyor:

Ayrıca kışın Diz çökme makalemizi de okuyun .

Open chat