Shopping cart
0.00₺

Yalınayak ayakkabılar için ükemmel taban

Leguano yalınayak ayakkabı özel özelliği, ikinci bir deri gibi bir taban, benzersiz, patentli tabandır. Her kullanıcının ayak şekli kadar benzersizdir. Bu tabanın teknik gelişiminde odak noktası eşsiz yapı, sensör teknolojisi ve ergonominin özellikleridir.

Benzersiz Yapısı

Yarım kürelerin özel düzeni tabanın şeklini değiştirirken birbirlerini engellememelerini sağlar. Bu özellik tabanın 360 ° esnek bir şekilde herhangi bir yöne hareket etmesini sağlar ve herhangi bir yüzeye mükemmel bir şekilde adapte olur. Bu, zeminde daha geniş bir temas yüzeyi ve böylece daha fazla zemin hissi ve kavrama sağlar.

Duyusal Geri Bildirim

Ergonomik şekilli leguano tabanının biyomekanik fonksiyonları vardır: ayrı ayrı yarım küre, ayaklarımıza geçen her adımda duyusal ve dokunsal bir geri bildirim sağlar. Burada, bireysel sinir bölgeleri ve noktaları spesifik olarak uyarılır. Bu, rahatlama ve rahatlık sağlayan ayak refleksoloji masajına eşdeğerdir.

Ergonomik Tasarım

Leguano yalınayak ayakkabıların patentli tabanı, çok sağlam ve esnek bir ürün olan LIFOLIT® malzemesinden üretilmiştir. Malzeme, ergonomik olarak kullanıcının ayak biçimine uyar. Ayrıca yalınayak ayakkabıları kolayca yuvarlayabilmeniz ve böylece yerden tasarruf sağlayabilmeniz için esnektir.

Korumalı yalınayak koşma hissini deneyin. leguano yalınayak ayakkabılar çevrimiçi dükkanda veya leguano yalınayak mağazalarından birinde her yaş ve her zevke uygun

Open chat