Shopping cart
0.00₺

leguano yalınayak ayakkabı spor sırasında

Neredeyse her sporda minimal ayakkabı kullanılabilir, olasılıklar çeşitlidir: Koşma, Antrenman, Freeletics (Jimnastik), Golf, Su Sporları, Fitness… Profesyonel boksör Alexander Peil veya Avrupa masa tenisi şampiyonu Kristin Lang gibi profesyonel sporcular, yıllardır leguano yalınayak ayakkabılarla antreman yapıyor. Kristin Lang, turnuvalarını bile reddediyor. leguano kullananlardan haberler: Leguano kas yapımına yardımcı olur, içlerinde durma emniyetli, zeminle temas mükemmel ve yalınayak ayakkabılarda elde ettikleri hız “geleneksel” ayakkabılardan daha hızlı. Her şeyden önce, bu esnek tabandan kaynaklanmaktadır. Böylece daha fazla sporcu yalınayak ayakkabılara geçmek için teşvik edilir

leguano yalınayak ayakkabı boks

leguano profesyonel spor boks yalınayak ayakkabı

Alexander Peil “The Great” yalınayak ayakkabılarla profesyonel bir boksördür. En azından günlük eğitimini özel olarak tamamlıyor. Ayrıca leguano ile de yarışacak. Profesyonel olma yoluna ona yalınayak ayakkabılar eşlik etti.

40 amatör dövüşünde Alexander Peil, Mittelrheinmeister ve NRW şampiyonu olmuştu. 2014 yılında Straubing Almanya Şampiyonasında bronz madalya kazandı. Bu madalya nihayetinde profesyonel olma kararını tetikledi.  Şansı: 10 :1. Şimdiye kadar uğradığı tek yenilgi, Haziran 2018’de Artur Mann’in “WBO Uluslararası Cruiser Ağırlık Şampiyonası’ndaydı. Dolu 12 turdan sonra puan kaybetti. katetmedi Daha önce hiç gitmemiş, 4 yıldan uzun bir süredir leguano yalınayak ayakkabılarla dövüşlerine hazırlanıyor. Zaten genellikle yalınayak eğitiyor, antrenman daha keyifli.  Yalınayak ayakkabıların bir avantajı: Tabanı son derece esnektir. Boks için çok önemli olan bacak ya da ayağa mükemmel uyum sağlar. Ayakkabılarla çalışmayı ne kadar sevdiği sorulduğunda, Peil şöyle cevaplıyor: “Yere daha yakın hissediyorum. Boks ayakkabısı tabanda zaten ince, leguano ile kavrama gerçekten harika, taban daha esnek, ayakkabılar toprağa doğrudan temas etme hissi veriyor. Bu, geleneksel ayakkabıların en büyük farklılıklarından veya avantajlarından biri. ” Ayrıca, kas zincirlerinin yapısını yalınayak hareket ettirmeye yardımcı olur. Ve güçlü ayaklara sahip olanlar da genellikle güçlü bir tutma cihazına sahiptir. Daha fazla bilgi için: Leguano yalınayak ayakkabılarıyla profesyonel boksör Alexander Peil.

Leguanos ile golf sahasında

leguano yalınayak ayakkabı golf

Gittikçe daha fazla golfçü, yalınayak ayakkabıların kendileri için özel özelliklerini keşfetti: nefes alabilen, hafif tüylü ve ultra konforlu – golfçüler buna, konforlu golf ayakkabılarının yanı sıra bakımı kolay olanlarla da değer veriyor. İkna etmek, yalınayak ayakkabıların sunduğu hareket özgürlüğüdür. Golf ayakkabılarının tipik sert tabanlarının aksine, özel leguano taban toprağın doğrudan temas etmesini sağlar, böylece toprağın dokusu hissedilir. Bu aynı zamanda ayak parmaklarının harekete müdahale edilmesiyle kolayca korunabilen golfçü dengesi için de önemlidir. Buna ek olarak, tabanın her tutuşta dengeyi sağlamak için düzgün kavrama özelliği vardır. Her zamanki golf ayakkabınızla kalmayı tercih ediyorsanız, leguano yalınayak ayakkabısını en iyi şekilde bir değişim çifti olarak toplayabilirsiniz. Neredeyse hiçbir şey ağırlığında ve bavulumuzda neredeyse hiç yer tutmuyor. Yalınayak ayakkabılarla golf oynamak – gerçek bir alternatif!

Yalınayak oynayan masa tenisi: hızlı, etkili, performans arttırıcı

leguano yalınayak ayakkabı masa tenisi oynamak

Masa tenisi topluluğundaki leguanos da popülerdir . Her şeyden önce masa tenisi koçluk yaptı ve Avrupa şampiyonu Kristin Lang, b. Silbereisen, 2016’dan beri leguano aktiv, Sportive ile birlikte. Leguano’nun yalınayak ayakkabısı ile, 2017 yılında bireysel olarak unvanını Alman şampiyonu olarak başarıyla savundu ve unvanı iki katına çıkardı (2018’de olduğu gibi). “Leguanos ile yepyeni bir dokunma hissi yaşıyorum! Özellikle etkileyici, zemine doğrudan temas ediyor. destekledi. ”

Ultra hafif ve esnek: Yalınayak ayakkabı Calisthenics sporcular için bir rahatlama

leistano yalınayak ayakkabı Calisthenics

Hangi Jimnastik sporcusu ağır ayakkabılarla ilgili problemi bilmiyor? Önkol, arka kol veya planche gibi tüm statik elemanlar, hacimli ayakkabılar giydiğinizde bin kat daha ağırdır. Bu nedenle Calisthenic sporcu Felix “Flex” Städele’nin ayakları üzerinde mümkün olduğunca az ağırlık alması önemlidir. Felix Städele, bu aşırı sporu yıllardır uyguluyor. Leguano yalınayak ayakkabı hakkında en çok neyi seviyor: Neredeyse hiçbir şey ağırlığında değiller ve çok sağlamlar. Sporcu için antrenman sırasında biraz kilo ve sonra yalınayak çevresinden biraz korunma önemlidir. Leguano hakkında daha fazla bilgi: Ağır eğitim için hafif ayakkabılar!

Açık denizlerde: bir bot ayakkabısı veya yelkenli ayakkabısı olarak leguano

leguano yalınayak ayakkabı yelken yaparken

Bot sahipleri arasında leguano yalınayak ayakkabılar zaten kendileri için bir isim yaptı. Güvertede iyi bir görüntü: Düzgün yüzeylerde, yelken ayakkabısı tekmeleğe karşı yeterli direnç sağlar ve taban her türlü döşemeye karşı yumuşaktır. Anlamı: aşınma yoktur ve taban renkli olabilir. Taşlı kıyılarında banyo eğlencesi – leguano için sorun değil! Çünkü leguano ile herkes sudan geçebilir ve yine de yüzebilir. Hızla güneşte asılı kalıyorlar ve kuruyorlar. Ayrıca diğer su sporları için leguano prima, örneğin ayağa kalkma, kürek çekme veya kano için de geçerlidir. Yalınayak ayakkabılar kullanımdan hemen sonra klorlu veya tuzlu suda kullanımdan sonra göz kapaklarının solmasını ve paslanmasını önlemek için durulanır.

Fitness hayranları da yalınayak ayakkabı keşfetti

spor eğitimi sırasında leguano yalınayak ayakkabı

Spor salonuna bir göz atalım: Spor severler uzun zamandır yalınayak ayakkabı keşfetti. Seçim daha da çeşitleniyor ve moda şimdi kuvvet antrenmanında veya aerobikte önemli bir destekleyici rol oynuyor. Sporcular, karakteristik pileli tabanlarından aldıkları sağlamlıklarından dolayı leguano’u severler. Zemin ile temas, stüdyo eğitimi için sıradan spor ayakkabılarından daha duygusaldır. Ek olarak, ayakların kas yapısı daha zordur. Ancak sadece salon için değil, dış mekan için de, yalınayak ayakkabılar uygundur ve ayağı korur.

Open chat