Shopping cart
0.00₺

Sıkça Sorulanlar

Ayakkabının giyilmesiyle birlikte ayak kas yapısı genellikle biraz aşınır ve bundan dolayı kendini tekrar eski haline getirmesi yavaş olur. Bunun kaynağı, kaslar, kas kirişleri, bağlar ve özellikle de oldukça hassas olan ayak derisidir. Bu yüzden, tavsiye edilen şey ilk başlarda kısa yürüyüş ya da koşu yollarıyla başlamaktır. Eğer kas tutukluğu ortaya çıkarsa, yalınayak yürümeye devam etmeden önce birkaç gün ara vermek daha iyi olur. Kas tutukluğunun geçmesi halinde koşu yolu ve süreleri yavaş yavaş artırılabilir.
Yalınayak yürümek dünyadaki en doğal şeydir ve ayrıca da sağlıklıdır. Ayaklarımızı ayakkabılara her soktuğumuzda, kas yapımızı adeta felce uğratıyoruz. Yalınayak yürümekle birlikte kas yapımız tekrar aktif oluyor, mevcut ağrılar böylelikle hafifliyor veya neredeyse tamamen ortadan kalkıyor. Böylece: yalınayak yürümek buna değiyor!
Bu problemlerin çoğu ayağı yanlış basmaktan kaynaklanmaktadır. Yalınayak yürümek, ayak kas yapısını çalıştırır ve ağrısız bir hareket olanağı sağlar. Ağrılar genellikle kısa bir süre sonra geçmişte kalır. Devam eden şikâyetlerde ise ancak doktor gitmek başarı sağlayacaktır!
Değişim, reklam ve geri gönderim ile ilgili bütün cevaplarınızı leguano müşteri hizmetlerinden edinebilirsiniz.
Leguano – yalınayak ayakkabının tabanı yaklaşık olarak bir koşu ayakkabısının ortalama koşu performansına denktir.
Leguano yalınayak ayakkabının tabanı LİFOLİT maddesindendir. Oldukça sağlam ve esnek bir üründür. O kadar eğilebilir niteliktedir ki kolayca rulo haline getirilebilir ve böylelikle yerden tasarruf sağlayacak şekilde saklanabilir.
Evet, bu mümkün. Yalınayak ayakkabınızı klorlu ya da tuzlu suda kullandıktan sonra, üst malzemenin solmasından ve bağcık gözlerinin paslanmasından kaçınmak için temiz suyla durulamalısınız.
Prensipte evet. Pedallarında kaydırmaz iğnelerin olduğu bisikletler için yalınayak ayakkabı uygun değildir, çünkü ayakkabı tabanı bu pedallardan zarar görebilmektedir.
Evet, ayakkabının tabanları tenis için idealdir! Kum üzerindeyken hiçbir tanecik taban oluklarına girmez, üst kısmı ise muhteşemdir ve ayak kas yapısıyla birlikte bütün vücut, anlamlı bir şekilde daha hızlı, daha dayanıklı ve yaralanma durumu olmaksızın hareket eder.
Yollardaki leguano yalınayak ayakkabılar tamamen bitkisel (vegan) olacak. 2018’de çıkardığımız modelle kozmetik olarak bunu ilk kez başardık. Bundan sonra gelen bütün modeller de bitkiseldir. Elbetteki hali hazırda üretilmiş olan, taban malzemesinde (% 0,05) hayvansal bazlı bileşen olanlar da vardır. Burada söz konusu olan bileşen malzemenin doğrudan hayvansal bazlı olması değil fakat işleme sürecinde çıkış maddesi hayvansal kökene sahip olabilecek yağ asitlerinin kullanılmış olmasıdır. Yapay lif oranını azaltmak mümkündür. Hatta sıfıra bile indirgenebilir. Doğal lifler, kalıplardan ve nihai giyim özelliklerinden istediğimiz, hatta istememiz gereken ölçüde talebimizi şimdiye kadar karşılamış değil. Ancak araştırıyoruz ve durmadan geliştiriyoruz ve bir çözüm için çalışıyoruz.
Open chat